Skip to main content

Firmanıza özel etkin yazılım çözümlerimiz ile maliyetlerinizi minimize ediyoruz

Mobil Çözümler

Mobil cihazlarınız ile %100 uyumlu e-dönüşüm sistemleri, kullanıcı dostu ve basit kullanım kolaylığı.

Zincir Market Çözümleri

Perakende sektörünün ihtiyacı olan tüm çözümler, yazarkasa, post, online ve ofline işlemler ve dahası.

Neden Bay-t?

BAY.t Capital, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları altyapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

Geniş Ürün Yalpazesi

BAY.t’ın sunduğu geniş ürün yelpesi sayesinde firmalar ticari programlarında ihtiyaç duyacakları ürün içeriğiyle programlarını diledikleri kadar zenginleştirebilecekler.

Modüler Yapı

BAY.t BOSS’un modüler yapısı ile kendi istedikleri ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen firmalar, ihtiyaç duymadıkları ürünleri satın almak zorunda kalmayacak bu sayede program içeriğindeki gereksiz karmaşıklıktan kurtularak kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf edecekler.

Profesyonel ihtiyaçlara kullanıcı dostu çözümler

Büyümekte olan ve büyük işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm becerileri bünyesinde barındıran BAY.t Capital, en özel ve karmaşık ihtiyaçlarınıza cevap veren çözümleri pratik ve kolay kullanımıyla hizmetinize sunar. Sektörünüze özel birim hesaplamalarından, kapsamlı kampanya yönetimine, banka kredi takiplerinden, parçalı senet ödemelerine kadar pek çok özel ve ayrıntılı işlemi gerçeğine uygun dijitalleştiren altyapısıyla her tür ihtiyaca uygun şekillendirilmiştir.

İşletmenizle birlikte büyüyen çözümler

Modüler yapı sayesinde işletmenizin ihtiyaç duymayacağı özelliklere para harcamaz, kullanım sırasında kalabalık edecek fazladan seçeneklere boğulmazsınız. Fakat o özellikler gerektiğinde aktive edilmek üzere elinizin altındadır. Üstelik sizden gelen geribildirimlerle sürekli geliştirilen ve güncellenen programımız her zaman işletmenizle birlikte büyüyor ve her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşarak çözümlerinde zenginleşiyor.

Pratik ve konforlu ekranlar

Geliştirilmiş ve çeşitlendirilmiş arayüzleri ve kullanım şekilleriyle, BAY.t Capital sizin için en pratik, en tanıdık olacak kullanım şeklini seçmenize olanak sağlar. Aynı işlemin pek çok farklı alandan yapılabilmesi, pek çok kısayol ve özelleştirilebilir seçim penceresi filtreleri, işinizi pratikleştirir, görsel ve kullanım açısından uygulamaları kolaylaştırır.

Geliştirilmiş mobil çözümler

İşletmenizi ve işinizi, ofisinizin sınırları dışına taşıyacak mobil ve android/ios çözümlerimiz, yazılımımızın üstün becerilerinden istediğiniz yer ve zamanda yararlanabilmenizi sağlar. Hem işletmenin durumunu uzaktan gözlemleyebilen işveren, hem de sahada işlemlerini yapabilen çalışanlar için özgürleştirici çözümlerimiz, hareket kabiliyetinizi arttıran, çağın en yüksek teknolojisiyle inşa edilmiş devrimsel imkanlar sunmaktadır.

Yasal değişimlere anında uyum sağlayan Capital sayesinde, gözünüz arkada kalmasın

Gerek sektör bazındaki, gerek genel uygulamalardaki değişimler söz konusu olduğunda kulağımız daima açık. Yasanın ve devlet uygulamalarının uğradığı değişiklikleri daima takip ediyoruz ve işinizi aksatmamak için derhal çözümlerimize uyguluyoruz. Yasal düzenlemeler dışındaki sektörünüzde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da, her zaman yeni geliştirmelerle Capital’i güçlendirmeye devam ediyoruz.

GİB onaylı E-devlet entegrasyonu

E-devlet çözümlerimiz hızla dijitalleşen devlet uygulamalarının yazılımlarımızda bulduğu karşılıktır. Üstelik bu imkanların sunduğu fırsatları değerlendirdiğimiz altyapı sayesinde insan hatasını en aza indirdik, her türlü faturanın işlenişini birkaç tıklamadan ibaret kılarak sizlere zaman kazandırmaya özen gösterdik.

Perakende çözümlerinde dünya standartları

Çok şubeli, offline/ online perakende çözümlerimiz, pek çok sektörde pratik olarak karşılığını yeni yeni bulmaya başlayan devrim niteliğindeki teknolojik yeniliklerin yazılımlarımızdaki yansımasıdır. Online yada offline çalışan perakende PCPos uygulamamız NonStopShop’tan, mobil uygulama ve raporlama pratiklerimize, çözümlerimizi geleceği şekillendirecek ileri teknolojiyle donatmak bizlere heyecan veriyor.

Sınırsız potansiyelde özel tasarım raporlar

Özel tasarım rapor seçenekleri, işletmenizin durumunu sınırsız çeşitlilikte gözlemleyebileceğiniz anlamına gelir. Raporlamaya verdiğimiz önemle esnek yapının kesişiminde ortaya çıkan özel raporlar modülümüz, hayal edebileceğiniz her raporun var edilebileceği anlamına gelir.

Elektronik ortamda kesilen ve saklanabilen faturalara verilen isimdir. Türkiye’de 397 sıra no.lu VUK tebliğine ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan e-fatura, veri format ve standardı Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. E-fatura yeni bir belge türü olmayıp, kâğıt fatura ile aynı hukuki niteliklere sahiptir. Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından yönetilen e-fatura uygulamasında amaç tek format ve standarda göre satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir sistem oluşturmaktır. Bunun için yurt dışı uygulamalar incelenerek başarıya ulaşmış e-fatura işleyişleri dikkate alınmış ve Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından açık kaynak bir standart olan XML tabanlı ticari hayatın tüm süreçlerini içerecek şekilde etiketlemelere sahip olan uluslararası bir standart olan UBL-TR benimsenmiştir.

433 Seri Nolu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği ile yürürlüğe giren e-Arşiv Uygulaması, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır. e-Arşiv Uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin, öncelikle e-fatura uygulamasına kayıtlı olmaları gerekmektedir.

Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı ile Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü tarafından ortak olarak yayımlanan 1 sıra No.lu Elektronik Defter Genel Tebliği ile elektronik defter (e-defter) yürürlüğe girmiş bulunmaktadır. e-Defter, Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri gereğince tutulması zorunlu olan defterlerin bu sitede duyurulan format ve standartlara uygun biçimde elektronik dosya biçiminde hazırlanması, bastırılmaksızın kaydedilmesi, değişmezliğinin, bütünlüğünün ve kaynağının doğruluğunun garanti altına alınması ve ilgililer nezdinde ispat aracı olarak kullanılabilmesine imkan tanımayı hedefleyen hukuki ve teknik düzenlemeler bütünüdür. Defterlerin elektronik ortamda hazırlanması için xml formatında bir standart olan ve uluslararası kullanıma sahip XBRL (eXtensible Business Reporting Language) Genişletilebilir İşletme Raporlama Dili esas alınmıştır. Başlangıç aşamasında yevmiye defteri ve büyük defterin elektronik defter kapsamında tutulması öngörülmüş olup, ilerleyen dönemlerde diğer yasal defterlerle ilgili duyurular ve zaman içinde mecburi hale getirileceği öngörülen uygulamalar devlet kanallarınca yapılacaktır.

E-ihracat ve yazılımsal çözümlere ilişkin; İhracat yapan firmaların yurtdışından aldıkları siparişin faturasını ve talep edilen kapsamlı bilgilerin gümrük sürecine sokulması zorunludur. E-fatura kullancılarının bu faturaları gümrüğe de e-fatura şeklinde ulaştırma zorunluluğu yürürlüğe girdiğinden beri bu veri aktarımı sürecinin yazılımsal çözümlere yansıtılması hem pratik açıdan bir gerekliliğe hem de işletmelerin işlemlerini kolaylaştırmak için bir fırsata dönüşmüştür.

Perakende Sektörünün İhtiyacı Olan Her Şey

1

YENİ NESİL YAZAR KASA POSLAR İLE TAM ENTEGRASYON

Yeni nesil yazarkasalar ile entegrasyonlu çalışan ürünümüz piyasada en çok tutulan markalar olan İngenico, Beko, Hugin, İnpos ile çalışma imkanı sunmaktadır.
2

PROMOSYON KAMPANYA SADAKAT KARTLARI ÖZELLİKLERİ

Promosyonlu ürün satışları ve birçok farklı kampanya yapabilme özelliklerinin yanısıra sadakat kartları ile müşterilerinize özel imkanlar sunabilme şansı yakalayabilirsiniz.
3

ŞUBELER ARASI İLETİŞİM

Şubeler aralarında stok durumlarını sorgulayabileceklerdir. Kendi şubesinde olmayan ürünü diğer şubeden transfer edebilir. Ayrıca cari bakiyesini ve risk limitini sorgululayabilirler.
4

E-FATURA VE E-ARŞİV İLE ÇALIŞMA

e-Arşiv ve e-Fatura tam entegrasyonlu çalışabilme imkanı.
5

BARKOD VE TERAZİLİ SATIŞ

Piyasadaki barkod okuma cihazlarıyla entegreli çalışma yapabilirsiniz. Kasadaki terazilerden miktar okunabilir ya da teraziden çıkarılan barkod ile satış yapılabilir.
6

SATIŞ İADE TAKİBİ

Alım iadeleri, alım şartlarına uygun ve kontrollü olarak yapılır. Sizlere mutlu müşteri ilişkileri sağlar.
7

KULLANICI YETKİLENDİRME VE KISITLAMA

Kullanıcılar (Kasiyer, Plasiyer vs.) kendilerine verilen yetkiler dahilinde işlem yapabilirler ve yaptıkları tüm işlemler (yeni kayıt-silme-değiştirme). Kullanıcılar kendilerine kısıtlanmış alanları göremeyeceklerdir.
8

DÖVİZLİ ÇALIŞMA

Dövizli tahsilat yapabilme imkânın yanında. Parçalı dövizli tahsilat yapma özelliği vardır. Örneğin; 500 TL tutan bir alışverişte müşteri size 50$ + 20€ verdiğinde, müşteri size ne kadar daha ödeme yapması gerektiğini farklı para kurlarından size göstermektedir.
9

RENK-BEDEN KOMBİNASYON VE SERİ-GARANTİ (ASORTİ) TAKİBİ

Ayakkabı – konfeksiyon vb. sektörlerde Renk-Beden ve seri (asorti) tanımlamaları ile alış –satış yapabilirsiniz. Seri numaralı mal takibi (cep telefonu vb,) yapabilirsiniz.
10

HEM OFFLİNE VE HEM ONLİNE ÇALIŞABİLME

Program offline çalışır; ana makineye (server) sürekli online bağlı olmak zorunda değildir. Opsiyonel olarak ana makinaya bilgi gönderir. (örneğin; her fiş kaydında yahut belirli zaman aralıklarında ya da vardiya sonunda.) Ana makina ile bağlantı kopsa dahi kendi içinde datasını tutar ve çalışmaya devam eder. böylelikle satışlarınız hiç durmaz.

e-Devlet Çözümlerinin Avantajları

1

Maliyetleriniz azalır.

(Kağıt, mürekkep, zarf, postalama, arşivleme ve mutabakat vb.)
2

Faturalarınızın kaybolma riski olmaz.

3

İstediğiniz zaman eski faturalarınıza rahatlıkla ulaşabilirsiniz

4

Fatura saklama iş yükü ve maliyetinden kurtulursunuz.

5

Çevre dostudur.

6

Faturalarınızı daha hızlı hazırlarsınız.

7

Tahsilatlarınızı hızlandırırsınız

8

Faturalarınız dijital ortamda arşivlenir

9

Muhasebe sisteminiz ile entegre edebilirsiniz

10

Müşterilerle ve satıcılarla mutabakat yapmanızı kolaylaştırır

Mobil Çözümler

BAY.t MOBILE İLE YER-ZAMAN BAĞIMSIZ HIZ KESMEYEN TİCARET

  1. BAY.t Mobile’ın Kullanıcı dostu arayüzü, kullancıların kısa sürede adapte olabilmesini sağlar.
  2. Günümüz el terminali cihazlarının maliyetleri ile kıyaslandığında mobil cihaz maliyetleri bunların yarısından bile azdır, bu durum firma maliyetlerini azaltacaktır.
  3. Kullanıcıların sıcak ve soğuk satış süreçlerini Mobile Cihazları üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura, depo nakil, döviz, rapor, e-Devlet çözümleri modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerlerinde olmaya gerek duymadan sahada gerçekleştirebilmesi, satış verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetini sağlayacaktır.
  4. Online-Offline çalışabilmesi sayesinde internetin yavaş olduğu veya olmadığı noktalarda bile mobile ile işler devam eder. İnternet çektiği anda veriler merkeze gönderilir. Ticaretiniz durmaksızın, hız kesmeden devam eder.
  5. Yöneticiler, Yönetici Pusulası ile anlık olarak güncellenen cari bakiye toplamları, fatura, sipariş, kasa, banka, çek ve senet hareketlerinin giriş ve çıkış toplamlarını, depo mevcutlarını, stok hareketlerini görüp gerektiği an uzaktan müdahale edebilir ve firma süreçlerinin kontrolünü uzaktan sürdürerek yokluklarının sebep olacağı hataları önceden önlemiş olurlar
  6. Mobile Barkod Okuma Sistemi ile işlerini hızlandıran firmalar hata oranını minimize edebilir, stok arama işlemlerini ve Fatura/Sipariş/İrsaliye girişlerini kameradan barkod okutarak kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler.
  7. Kullanıcılar sahada hem online hem offline mobile ile e-devlet süreçlerini yönetmeye devam edebilir. Bu çözümler sayesinde online-offline çalışabilir ticaretinizi hız kesmeden sürdürebilirsiniz.

BAY.t Mobile çözümümüz ile işlerini cebine taşıyan firmalar , çalışmalarını daha hızlı ve verimli hale getirirken karlılıklarını da arttırmış olacaklardır.

Teklif Alın

Powered by NEX-Forms