Skip to main content

Uludem Teknoloji

İşletmenize Özel Çözümler Sunuyoruz

Esnaflar İçin


“Tek kasa çalışıyorum makul fiyata E-dönüşüm çözümü arıyorum” diyenlere.

Kobiler İçin


(Orta ölçekli firmalar için kiralanabilir e-dönüşüm çözümleri olan ticari programlar)

Büyük İşletme İçin


(Kompleks yapıdaki firmalar için kiralanabilir e-dönüşüm çözümleri olan ticari programlar)

Bir Teklif Alın

Powered by NEX-Forms

İsteklerinize Özgün Yazılım Çözümleri

Uludem Teknoloji olarak hangi sektörde olursanız olun sizler için en ideal yazılım çözümleri sunuyoruz.

  • ERP Çözümleri
  • B2B Sistemleri
  • e-Ticaret Yazılım Çözümleri
  • e-Tahsilat Çözümleri
  • Kurumsal Website Yazılım Hizmetleri

Hangi çözüme ihtiyacınız var ise KODLAYALIM.

İş süreçlerini çok daha kolay, pratik, uygun maliyetli ve etkin bir şekilde yönetmeyi sağlayan modern çözümler sunmaktayız.

+90 (216) 309 6284

B2B Çözümleri

Bayileriniz için gelişmiş raporlama seçenekleri sunar.

Cari Sipariş Raporu

Bayileriniz sistem üzerinden vermiş olduğu tüm siparişleri raporlayabilir.

Cari Hesap Ekstresi

Muhasebe programınızda kayıtlı tüm cari hareketlerinizi bayilerinize gösterebilir, anlık online mutabakat yapabilirsiniz. Bayileriniz muhasebe programınızdaki tüm fatura hareketlerini, fatura detaylarını inceleyebilir.

Cari Ödeme Raporu

Bayiniz size yaptığı ödemelerin tarih, saat, ödeme yönetimi, miktarı, tutarı gibi ayrıntılarıyla birlikte görebilir, yazdırabilir.

Gelişmiş İskonto Yönetimi

Gelişmiş cari bazlı ve stok bazlı iskonto yönetimi ile dilediğiniz bayinize veya ürününüze özel fiyatlar atayabilirsiniz. Dilerseniz gruplandırdığınız carilerde veya stoklarda aynı işlemi gerçekleştebilirsiniz.

Sipariş Takibi ve Yönetimi

Tamamlanan, kısmen tamamlanan veya bekleyen siparişlerinizi dilediğiniz şekilde raporlayabilir, kontrolünü sağlayabilirsiniz. B2B üzerinden aldığınız siparişe ürün ekleyebilir, miktarında düzeltme yapabilirsiniz. Bayilerinizin veya pazarlamacılarınızın atmış olduğu siparişlerin bilgilendirmesini mail veya masaüstü bildirim şeklinde alabilirsiniz.

Saha Satış ve Sahada Tahsilat Yönetimi

Pazarlamacılarınız müşteri adına sipariş girebilir, online ödeme alabilir veya yapmış olduğu nakit tahsilatı sisteme anlık olarak işleyebilir. Girilen kayıt anında muhasebe programınıza düşler, tüm nakit tahsilatları plasiyer bazlı raporlayabilirsiniz.

Toplu Mail ve SMS Gönderimi

Günlük duyurular veya haftalık kampanyalarınız için hazırladığınız bültenleri müşterilerinize mail olarak gönderebilir, dilerseniz gelişmiş filtre seçenekleri ile sadece belirli bir mail grubu dahilinde ilgili kişilere mailin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde bildirimlerinizi, ürün kampanyalarınızı veya özel gün tebriklerinizi bayilerinize toplu veya grup bazlı SMS göndererek iletebilirsiniz.

Daha Güçlü Çözümler

Üretiyoruz

İşletmelerinize yönelik daha modern, daha kaliteli ve maliyet yönünden daha uygun yazılım çözümlerimiz ile gücünüze güç katıyoruz.