Skip to main content

B2B SİSTEMLERİ

B2B Sistemleri; Başarının kalite, inanç, özveri, bilgi, dürüst hizmet vermek ve müşteri memnuniyetinden oluşan şirketimizin, kullanıcılarını kendi şirketinden ayırt etmeden ihtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar.B2B Sistemleri, şirketlerin maliyetlerini ve zaman tasarrufu sağlamanızda yardımcı olur.

B2B Nedir?                                                                                                                         

B2B Nedir? İngilizce karşılığı “Business to Business” tanımının kısaltılmasıdır. Dilimiz de İşletmeden işletmeye olarak çevirebileceğimiz B2B iş modelinde, işletmeyi doğrudan tüketicilere değil, perakende satış yapan ve toplu ürün alım yapan işletmelerle ulaşırlar. Bu nedenle de bu iş modeli işletmeden işletmeye olarak adlandırılmıştır.

B2B Pazarlama Nedir?

B2B Pazarlaman nedir? Firmaların çok daha fazla eğilime sahip olduğunu dikkate alır. Ürünleri satın alırken akılcıdır, çünkü B2B pazarlama üretim sürecinizin bir parçasını oluşturabilirler veya işletmelerini iyileştirmenin ve böylece verimliliğinizi artırmanın anahtarı olabilirler.

B2B Sistem

B2B Sistem bir işletmeden diğer bir işletmeye yapılan ticaret iş modelidir diyebiliriz. Nitekim B2B Sistem işletmeler,  tedarikçileri, bayileri ve müşterileri ile B2B yazılım çözümleri üzerinden iş süreçlerini anlık ve etkin şekilde yönetebilmektedir.

B2B Yazılım

B2B yazılımı içeren programların firmaların karşılıklı alışverişlerine önemli katkısı olmaktadır. Firmalar etkinliklerini devamı için gereken ürünleri bu yazılımlar sayesinde rahatça bulmaktadır. B2B yazılımı web sitesi şeklinde olabileceği gibi, mobil uygulama şeklinde de görülmektedir.

B2B Yazılım Fiyatları                 

  B2B Yazılım Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız