Skip to main content

BAYT BOSS APİ

Bayt boss  api ‘nin modüler yapısı ile kendi arzuladıkları ürünlerden oluşan paketi ihtiyaçları doğrultusunda oluşturabilen işletmeler, ihtiyaç duymadıkları modülleri satın almak zorunda kalmayacak bu Bayt boss api sayesinde program içeriğindeki gereksiz zorluklardan kurtularak, kullanmayacakları ürünlere verecekleri paralardan tasarruf edecekler.

Bayt Boss

Bayt Boss, İstikrarlı bir büyüme için iş yönetim şeklinize etkinliklerinize  kolayca uyum sağlayan, aynı zamanda da gayenize ve Pazar yeri değişkenlerine hızla ayak uydurabilen değişken bir altyapı, anlaşılır ara yüzler, kolay kullanılabilir özellikler sunan karar destek çözümleri kullanmaktadır.

Bayt Capital

Bayt capital, büyük işletmelerde ya da büyümekte olan işletmelerde artan sıkıntılara çözüm bulmak için, yeni nesil teknolojinin sunduğu Bayt capital tüm imkânlarını alt bünyesin de yapılandırmış şeklinde yapılmıştır.

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar

Bayt. T Entegre Muhasebe yazılımı firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar yazabilirsiniz. Form dizayn programı ile ekranlarınızın dizaynını kullanıcının istediği gibi tasarımını yapabilir, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuzu

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuzu, Bayt Entegre ile KOBİ’ler; sektörde yaşanan tüm ticari etkinliklerine uygun yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, talep ettikleri seçeneklere göre analizlerini yaptığı  zaman, doğru kararı alabilirler. BAY. t Entegrenin bütün yapısı sayesinde, veriler sisteme girildiğinde ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik ve hız kazanır.

Bay. T Pratik

Bay.T pratik sektörde önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, her zaman, BAY. t Entegre kadar detaylı yazılıma gerek duymayan işletmelere, iktisadi  çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik yazılımı, Entegre dizisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve programı kalitesine sahiptir