Skip to main content

BAYT CAPITAL API

Bayt capital api, bayt yazılımının capital ürünleri ile diğer yazılım arasındaki veri alışverişin daha güvenilir bir şekil sağlar. Bayt capital api, servisler üzerinden hemen panelinize çekebilirsiniz. Stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine aktarılmış olur.

Bayt Capital Eğitim Videoları 

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz yazılımların arkasın da olup kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanmıştır.

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz, Bayt Entegre ile KOBİ’ler; şirketlerde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre kontrollerini yapabilir, doğru zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY. t Entegrenin bütün yapısı sayesinde, veriler sisteme giriş yapıldığında ilgili tüm bölümlere uyum sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik, kalite ve hız kazanır.

Bay.T Pratik

Bay.T pratik şirketlerde  önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, ilerleyen zaman da, BAY. t Entegre kadar detaylı programı ihtiyaç hissetmeyen işletmelere, Ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik programı, Entegre serisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve program kalitesine sahiptir.

Bay. T Entegre Fiyatları

Bayt Entegre,  yazılımına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için fiyatları ise Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar

Bayt. T Entegre Muhasebe yazılımı, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın tasarımını müşteri istediği gibi dizayn edip, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bayt Mobil

BAY.t Mobil, büyümekte olan işletmelerin  artan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm fırsatları alt yapısında barındırır halde tasarlanmıştır. Bayt Mobil tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için isteklerinizin yüksek hedeflere ulaşmanız sağlar.