Skip to main content

BAYT PROGRAMI API

Bayt Programı Api,  bayt programının capital ürünleri diğer kullanılan programlar arasında bir ilişki kurmak temel amacı olup daha güvenilir, daha kalite bir hizmet sağlar. Bayt Programı Api, servisler üzerinden hemen panelinize uygulayabilirsiniz. Stoklarınızda Pazar yeri servislerimiz sayesinde  vb. pazar yerine aktarım sağlayacaktır.

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar 

Bayt. T Entegre Muhasebe  programı, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni veri giriş alanları ekleyebilir, bu verileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın tasarımını müşteri istediği gibi tasarlayıp, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bay. T Entegre Fiyatları 

Bayt Entegre,  Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabını bulmak için doğru yerdesiniz. Bay-t.com.tr internet sitesini incelemeniz gerekir ve verilen aşamaları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri zamanında girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Capital Eğitim Videoları 

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz yazılımların arkasın da olup kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanmıştır.

Bayt Entegre Kurulumu 

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan yazılımları Bayt Entegreden satın almak gerekmektedir.

Bayt Entegre İletişim

A :  Yenişehir Mahallesi Bakü Caddesi No6/A Daire 109 Arma Rasidence  Pendik/İstanbul
T : +90 216 309 62 84
M : info@uludemteknoloji.com