Skip to main content

BAYT WEB SERVİS

Bayt web servis olarak hızla büyüyen ve yeni nesil teknolojinin içinde yer aldığı Bayt Web Servisi firmaların sorunlarını çözüme kavuşturmak için siz müşterilerimize hız, güvenli ve kaliteli bir hizmet vermeyi vaat ediyoruz.

Bayt web servisi yurdun dört bir yanında bulunan ve konularında uzmanlaşmış 500 ‘e yakın Bayt. bayisi mevcut olup, Şirketlerin artan ihtiyaçları doğrultusunda çözümler üretmek için Bayt web servis tüm imkânları altyapısında barındırmaktadır.

Bay. T Entegre Fiyatları

Bayt Entegre Fiyatları,  Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Bayt Capital Eğitim Videoları 

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz programın arkasın da olup müşterimizin aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanıp siz değeri müşterilerimize sunmaktayız.

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar

Bayt. T Entegre Muhasebe programı, işletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın tasarımını müşteri istediği gibi dizayn edip, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz tamamen sizin inisiyatifine bırakılmıştır.

Bayt 

Bayt Yazılım, satış sonrası yapılan desteğin en az satış kadar önemli olduğuna inanan firmayız bayi yapılanmasını bu kritere göre hazırlamıştır. Bayt Toplam 500 ‘e yakın satış bayisinin içerisinde her ilde bir ya da birden fazla eğitim bayisi bulunmaktadır,  müşteri memnuiyeti ve kaliteli hizmet vermektedir.

Bayt Capital

Bayt capital, büyük işletmelerde ya da büyümekte olan işletmelerde artan sıkıntılara çözüm bulmak için, yeni nesil teknolojinin sunduğu Bayt capital tüm imkânlarını alt bünyesin de yapılandırmış şeklinde yapılmıştır.

Bayt Entegre Bayileri

Bayt Entegre Bayileri Bay.t Yazılım olarak geliştirdiğimiz ürünlerin satış ve desteğini, yurt genelinde konularında uzmanlaşmış 500 civarında Bay.t bayisinden oluşan bayi kanalımız ile gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Bayt Entegre Entegrasyonu

Bayt entegre entegrasyonu, kapsamında bütün stok, fiyat ve ürün bilgileri ticaret sitesine aktarılır. Anlık bir şekilde güncellenir. Onayladığınız siparişler Bayt entegre entegrasyonu programına cariler ile birlikte aktarılır. Ardından cari ekstre gösterilir ve gelen siparişler için cari hesap açılır. Son olarak sipariş yazılır ve tahsilat kaydı atılır.