Skip to main content

BAYT YAZILIM

Bayt yazılım, Hızlı ve son derece dinamik bir yapıya sahip olan bilgisayar sektöründe yazılım alanında faaliyet gösteren Bayt yazılım şirketimiz yapılanmasını bu dinamizme ayak uyduracak şekilde düzenlemiştir.

Bayt yazılım geliştirilen yazılımların yeni teknolojiye uyumluluğu, söz konusu sektörlerde başlattığı yeni modüller buna en iyi örnekleri teşkil etmektedir. Şirket içi ve konusunda uzman kuruluşlardan alınan şirket dışı eğitim faaliyetleri,  şirketimizin vizyonuna uygun çalışan yapılanmasına sahip olmasını sağlamaktadır. Bayt yazılımı bayi ağı üzerinde yaptığımız çalışmalar da gerek eğitim, destek gerekse satış pazarlama konusunda Bayt yazılım eğitim faaliyetleri yine şirket vizyonuna uygun bir bayi yapılanmasını sağlamaktadır.

Bay Yazılım, satış sonrası yapılan desteğin en az satış kadar önemli olduğuna inanan şirketimiz bayi yapılanmasını bu kritere göre hazırlamıştır. Toplam 500 ‘e yakın satış bayisinin içerisinde her ilde bir ya da birden fazla  eğitim bayisi mevcuttur,  müşteri memnuiyeti ve kaliteli hizmet konusunda bu bayiler kendi bölgelerinde BAY.t Yazılım’ın bir kolu  gibi çalışmakta olup  programlar üzerindeki değişiklikler ve versiyon yenilemeleri gibi konularda kullanıcı ile şirketimiz arasında önemli rol oynar.

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabı aramak için tam da doğru yerdesiniz.Bay-t.com.tr internet sayfasını ziyaret etmeniz ve verilen adımları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre Nedir?

Bayt Entegre,  şirketinizi büyütmeyi ve daha iyi bir konuma getirmeyi hedefleyen Kobiler için geliştirilen bir ticari yazılımdır. Bayt Entegre, yeni nesil programlama teknolojisi ve ticari yazılımlara getirdiği yenilikler ile KOBİ’lere değer katarak, verimliliğini arttırır.

Bayt Entegre Fiyatları

Bayt Entegre, programına sahip olmak isteyenler için fiyatlandırma şeklimiz şu şekildedir. Yazılımların üzerine kayıtlı / tescilli olduğu firmaların statü değiştirmesi hallerde devir prosedürü uygulanır. Devir bedeli %10 dur. Ayrıca Devir işlemini gerçekleştiren BAY. t Bayisi servis ücreti alabilir. Bay-t Entegre serisi” veri tabanı olarak Firebird SQL kullanılmaktadır. Terminal sınırlaması olmadan ücretsizdir.

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar

BAY.t Entegre programına, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın görünüşlerini kullanıcıya özelleştirilebilir, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bayt Entegre Kurulumu

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan modülleri Bayt Entegre satın almak gerekmektedir.