Skip to main content

BAYT YAZILIM WEB SERVİS

Bayt yazılım web servis,  geliştirilen yazılımların yeni nesil teknoloji ile uyumluluğu, ve son derece dinamik bir yapıya sahip olan bilgisayar firmasında yazılım alanında faaliyet gösteren Bayt yazılım web servisi şirketimiz yapılanmasını bu dinamizme ayak uyduracak şekilde müşterilerimize sunmaktayız.

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabı aramak için tam da doğru yerdesiniz.  Bay-t.com.tr internet sayfasını ziyaret etmeniz ve verilen adımları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri girmeniz gerekmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre Muhasebe Programları Kullananlar

BAY.t Entegre programına, şirketinizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni bilgi giriş alanları ekleyebilir, bu bilgileri program içinde kullanabilir ve raporlar alabilirsiniz. Form tasarım programı ile ekranlarınızın görünüşlerini kullanıcıya özelleştirilebilir, istemediğiniz alanları kaldırabilirsiniz.

Bayt Entegre Kurulumu

Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan modülleri Bayt Entegre satın almak gerekmektedir.

Bayt Capital Eğitim Videoları 

Bayt Capital Eğitim Videoları,  Bayt’ın geniş ürün yelpazesi olduğundan siz müşterilerimize hizmet verdiğimiz yazılımların arkasın da olup kullanıcıların aklındaki soru işaretlerini gidermek için hazırladığımız Bayt Capital Eğitim Videoları bulunmaktadır.  Bu eğitim videoları içeriğinde, yeni firma oluşturma, Kullanıcı Ve Kullanıcı Yetkileri Tanımlama, Seçim Pencereleri, Fatura Parametreleri, Cari Parametreleri ve Stok Parametreleri vb. başlıkları altında toplanmıştır.

Bayt Entegre Fiyatları

Bayt Entegre Fiyatları, programına sahip olmak isteyenler için fiyatlandırma şeklimiz şu şekildedir. Yazılımına sahip olmak isteyen müşterilerimiz için fiyatları Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktadır.

Bayt Capital

Bayt capital, büyük firmaların ya da büyümekte olan firmaların artan sorunlarına çözüm üretmek için, yeni nesil teknolojinin sunduğu Bayt capital tüm imkânlarını alt bünyesin de yapılandırmış şeklinde tasarlanmıştır.