Skip to main content

BYTE API

Byte api, Bayt Capital api entegrasyonu sayesinde Bayt Capital’da bulunan ürünlerinizi Bayt Capital api servisleri üzerinden hemen panelimize çekebiliriz. Bu sayede hemen stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde vb. pazar yerlerine aktarılmış olur. Byte api panelimizde aktarılan ürünlerinizin, herhangi bir ticaret yazılımına aktarımı gerçekleşebilir.

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz   

Bay- t Entegre Kullanım Kılavuz, Bayt Entegre ile KOBİ’ler; şirketlerde yaşanan tüm ticari faaliyetlerini birebir yaşanan gerçeklikle, kolayca uygulayabilir, istedikleri alternatiflere göre kontrollerini yapabilir, doğru zamanında ve doğru karar alabilirler. BAY. t Entegrenin bütün yapısı sayesinde, veriler sisteme giriş yapıldığında ilgili tüm bölümlere entegrasyon sağlanır ve bu yapı ile iş süreçleriniz etkinlik, kalite ve hız kazanır.

Bay T Entegre Fiyatları 

Bay- T Entegre Fiyatları Bayt Entegre Fiyatları İşletmeden işletmeye farlı bir fiyatlandırma sistemi vardır. Uludem teknolojiler olarak siz müşterilerimizi de göz önüne alarak bir fiyatlandırma paketleri yapmış bulunmaktayız

Bayt Bayi Girişi Nasıl Yapılır?

Bayt bayi girişi nasıl yapılır? Sorusunun cevabı aramak için tam da doğru adrestesiniz.  Bay-t.com.tr web sayfasını girerek ve verilen adımları sırası ile yapmanız ve istenilen bilgileri girmeniz istenilmektedir.

  1. Ana sayfa
  2. Bayi Girişi
  3. Bayi Kodu
  4. Bayi Şifresi
  5. Giriş Yap

Bayt Entegre indir

Bayt Entegre indir, Bayt Pratik ’den Bayt Entegre geçişi için ihtiyaç olan modülleri Bayt Entegre satın almak gerekmektedir.

Bay.T Pratik

Bay.T pratik sektörde  önce Kobiler için hazırladığımız BAY. t Entegre serisinin on binlerce kişi tarafından beğeni ile kullanılmasını sağlamış, ilerleyen zaman da, BAY. t Entegre kadar detaylı yazılıma ihtiyaç hissetmeyen işletmelere, Ekonomik çözüm sunmak amacıyla, temel ticari ihtiyaçları karşılayan BAY.t Pratik serisini oluşturmuştur. BAY.t Pratik programı, Entegre serisi ile aynı kod yapısını, sql veri tabanı ve program kalitesine sahiptir.